Tarim Kredi Birlik A.Ş.

  • AdresGenel Müdürlük: Kazakistan Cad. No:136 / 14 Emek / ANKARA
  • Telefon0 312 213 98 05
  • Faks0 312 213 98 08
  • E-Posta[javascript protected email address]


  • Sipariş


    • Telefon 0 312 281 24 00
    • Faks0 312 281 24 04
    • Emailsiparis@tarimkredibirlik.com.tr


    Tüketici Danışma Hattı


    • Telefon444 18 57

    • Emailtuketici@tarimkredibirlik.com.tr


    Şubelerimiz


    Lojistik Şube – Ankara Lojistik Merkezi
    Adres : Yüzbaşi Mustafa Ertuğrul Cad.(1. Cad.) No:8 Etimesgut / ANKARA
    Tel No : 0 312 281 24 00 – Faks No : 0 312 281 24 04
    E-posta : lojistik@tarimkredibirlik.com.tr


    Etimesgut Şubesi – Bakliyat İşleme Tesisi
    Adres : Yüzbaşi Mustafa Ertuğrul Cad.(1. Cad.) No:8 Etimesgut / ANKARA
    Tel No : 0 312 280 31 77 – Faks No: 0 312 280 31 39
    E-posta : etimesgut@tarimkredibirlik.com.tr


    Kırklareli Şubesi – Ayçiçek Yağı Üretim Tesisi
    Adres : Babaeski Yolu 10. Km KIRKLARELİ
    Tel No : 0 288 246 18 04 – Faks No : 0 288 246 19 61
    E-posta : kirklareli@tarimkredibirlik.com.tr


    Gömeç Şubesi – Zeytin Ve Zeytin Yağı İşleme Tesisi
    Adres : Dursunlu Yolu 2. Km Gömeç / BALIKESİR
    Tel No : 0 266 357 25 16 – Faks No : 0 266 357 25 18
    E-posta : gomec@tarimkredibirlik.com.tr


    Uzunköprü Şubesi – Hamyağ Ayçiçek Yağı Üretim Tesisleri
    Adres : Keşan Yolu Üzeri 4. Km. Uzunköprü / EDİRNE
    Tel No : 0 284.513 21 69 – Faks No : 0 284 513 28 10
    E-posta : uzunkopru@tarimkredibirlik.com.tr


    Mersin Şubesi – Ticari Depo
    Adres : Akdeniz Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. No:171 Kat:4/5 Akdeniz / MERSİN
    Tel No : 0 324 336 16 41 – Faks No : 0 324 336 16 42
    E-posta : mersin@tarimkredibirlik.com.tr


    Terme Şubesi – Çeltik İşleme Tesisi
    Adres : Elmalık Mah. Lojman Sok. No: 2 Terme / SAMSUN
    Tel No : 0 362 876 94 69 – Faks No : 0 362 876 946 9
    E-posta : terme@tarimkredibirlik.com.tr

 
3WTURK WEB v7.03WTURK WEB v7.0